Azjatyckie ferie zimowe w Gliwicach

Zastanawiasz się jak ciekawie spędzić ferie zimowe w Gliwicach? Mamy dla Ciebie ciekawą propozycję. Już w lutym ruszają półkolonie językowe w całości poświęcone kulturze Azji. Serdecznie zapraszamy!

5 dni kreatywnych zajęć (4 godziny dziennie) 5 dni kreatywnych zajęć (4 godziny dziennie)
Półkolonia zawiera podstawowe lekcje języka japońskiego, koreańskiego i chińskiego Półkolonia zawiera podstawowe lekcje języka japońskiego, koreańskiego i chińskiego
Poznasz mnóstwo ciekawostek na temat kultury Azji i osoby o podobnych zainteresowaniach Poznasz mnóstwo ciekawostek na temat kultury Azji i osoby o podobnych zainteresowaniach
Cena obejmuje wszystkie materiały do warsztatów, opiekę podczas zajęć oraz ubezpieczenie NNW Cena obejmuje wszystkie materiały do warsztatów, opiekę podczas zajęć oraz ubezpieczenie NNW
8 edycji półkolonii azjatyckich, to ponad 400 zadowolonych kursantów 8 edycji półkolonii azjatyckich, to ponad 400 zadowolonych kursantów
Aby wziąć udział w wydarzeniu wymagany jest zapis poprzez formularz na dole strony bądź telefonicznie.

Atrakcje podczas tego wydarzenia

Lekcja języka japońskiego

Naucz się podstaw języka japońskiego na kilku lekcjach z Panią Sarą. Poznaj zwroty życia codziennego, liczby oraz znaki hiragany.

Lekcja języka koreańskiego

Pani Magda zapozna Was z alfabetem hangul, opowie o przywitaniach i pożegnaniach po koreańsku. Poznacie także dwa podstawowe sposoby liczenia w języku koreańskim.

Lekcje języka chińskiego

Kilka chwil z językiem chińskim pozwoli Wam poczuć różnicę między chińskim, a innymi językami azjatyckimi. Sprawdź czy poradzisz sobie z wymową i pisaniem podstawowych słów w chińskich znakach.

Warsztaty washi ningyo

Warsztaty poświęcone strojom japońskim i koreańskim. Opowiemy Wam o tradycyjnym ubiorze japońskim (kimono) i koreańskim (hanbok), a następnie spróbujecie wykonać samodzielne wersje strojów z papieru.

Warsztaty malarstwa akrylowego

Pod okiem pani Klaudii namalujecie górę Fuji, najwyższy szczyt Japonii a zarazem aktywny wulkan. Jedyne czego potrzebujecie to płótno malarskie i farby!

Warsztaty origami

Najbardziej znane japońskie origami to żuraw. Właśnie żurawia wykonamy wspólnie na krótkich zajęciach ze składania papieru.

Bingo po japońsku

Gdy już poznacie liczby po japońsku, to zagramy wspólnie w bingo używając wyłącznie języka japońskiego. Powodzenia!

Prezentacje o kulturze Azji

Nasi lektorzy przygotują dla Was prezentacje na tematy azjatyckie. Poznacie ciekawostki dotyczące kultury Japonii, Korei Południowej i Chin.

Projekcja filmowa

W trakcie półkolonii zawsze znajdujemy czas na wspólne oglądanie filmu. Film, który obejrzymy wybierzecie według własnych upodobań!

Degustacja sushi

Na zakończenie półkolonii czeka Was iście japoński poczęstunek. Będziecie mieli okazję zjeść pyszne, świeże sushi oraz spróbować swoich sił w jedzeniu pałeczkami.

Warsztaty furoshiki

Pakowanie prezentów ma w Japonii długą historię. Na warsztatach pokażemy Wam za pomocą chusty w piękny sposób zapakować prezent między innymi książkę.

Kiedy? 21 - 25 lutego
Jaka cena? 499 zł
Dla kogo? Od 9 do 16 lat

Zapisz się na wydarzenie

Ta strona wykorzystuje pliki ciasteczek, dalsze korzystanie z niej oznacza zgodę na ich użycie.

Ok